Chata s duší

Fotografka

Spisovatelka

Pomáháme nyní

Pomáháme tam kde to má smysl, přidejte se k nám a společně dokážeme víc.

Veru z Canli Store jsem poznala úplnou náhodou a hned jsme věděli, že jsme si spolu sedli jak prdel na hrnec. A protože vyznáváme stejné hodnoty a obě máme lokální značku a možnost podporovat, rozhodli jsme se, že spojíme síly a podpoříme pejsky. 

Několik měsíců jsme vymýšleli a pracovali na božích produktech, které vám nyní můžeme představit. ♥ 
Z každého produktu jde 50 % na domov důchodců pro pejsky Smečka z Knihánkova

Pomáhali jsme

„Vše začalo tak, že jsem odkládala bokem pár korun z každé objednávky, které mířily na útulky. Postupně se mi podařilo spojit i s vlivnějšími lidmi v České republice a společnými silami se nám daří pomáhat na více místech .“ 

20. 11. 2018

Se dvěma spolužačkami jsem uspořádala bleší trh v Brně a veškerý výdělek putoval na soukromý útulek Tibet. Následoval druhý bleší trh v Praze, odtud putovaly peníze organizaci Pet Heroes.

Říjen  2019

Na podzim jsem se zapojila do benefičního focení, které pořádala fotografka Monika Chaňo a výtěžek z prodaných věcí putoval na organizaci Handipet Rescue. Akce byla velmi povedená a byla jsem ráda, že jsem se mohla stát součástí.

Leden  2020

V roce 2020 jsme s Barčou Čieleckou, alias Duhovkou věnovaly část výdělku z limitované edice Duhovka organizaci World of dogs. Tentýž rok jsem uspořádala dražbu výprodejových kousků a tím přispěla na Azyl Pes Krásný Les. V celkovém součtu jsme na opuštěná a nemocná zvířátka s pomocí zákazníků a dobrých lidí přispěli více než 40 000 kč.