Chata s duší

Fotografka

Spisovatelka

NAŠI AMBASADOŘI

Zuzka a Bria

Bria je holčička australského ovčáka, miluje přetahování a aportování, ale ze všeho nejradši si hraje se svou lidskou smečkou.

Katka a Apollo

Apollo je australský ovčák (narozený 2016). Apollo miluje plavání, mazlení … Ale hlavně JÍDLO 😀 
Věnujeme se agility, dogdancingu, canicrossu, dogtrekkingu a dogfrisbee.

Lenka a Bailey

Bailey je border kolie (narozený 2018). Miluje psí kamarády, dlouhé procházky a samozřejmě JÍDLO.

Vanessa a Shadow

Shadow je plemene Australský ovčák, ve zbarvení red bicolor, je z pracovní linie, proto nevypadá jako typická kulička australáka 🙂 Je z chovatelské stanice Diandra, můžete ho najít pod jménem Gamba Diandra. Je to ještě štěně (narozen 2019) Věnujeme se spolu několika sportům, naší prioritou jsou agility. Další sporty: pasení, frisbee, dogpuller, dogdancing, sportovní kynologie. Naší oblíbenou aktivitou jsou procházky a camping, užíváme si dobrodružství ve stanu a prozkoumáváme okolí 🙂 Shadow asi jako každý australák miluje vodu, když vidí nějakou vodní plochu, ať už ve velikosti kaluže nebo obyčejného rybníku, tak jde poslušnost stranou a už je ve vodě 😀

Barča a Akira

Akira je z CHS North Porta Bohemia, narodila se 28.10.2019, takže jí bude v blízké době rok. Spolu se věnujeme výstavám, na kterých je velmi úspěšná, a sportovní kynologii, frajerka si v pouhých 10 měsících a jednom dnu složila svoji první zkoušku z poslušnosti ZOP, ale do budoucna bych se chtěla věnovat hlavně stopám. Také ve volném čase chodíme pást ovečky. Akira miluje vodu, takže je to vodomil. Jinak je to velmi kontaktní a nekonfliktní pes, je hrozně mazlivá a vyhledává společnost nejen lidí ale i zvířat, doma mám dva ušaté nezbedy a s nimi by mohla ležet v pelíšku klidně celé hodiny.

Jana a Bailey

Bailey je australský ovčák (narozen 2019). Je to úžasný pejsek, který zbožňuje snad každého.
Miluje procházky, výlety, jídlo, blbnutí s pejsky, mazlení a hlavně všechny balóny světa.

Štěpka,Holly a Capri

Holly je český strakatý pes (narozená 2014) a Capri je australský ovčák (narozen 2018). Všichni tři milujeme přírodu. Své chvíle trávíme venku na procházkách, učením se nových triků, nebo na trénincích agility. Holly je menší hyperaktivka a je nadšená ze všech společných aktivit. Capri je chlupatý flegmouš a závisláček – nikam se ode mě nehne. Skoro nic ho nevyvede z míry. Při své práci nezná meze, udělá vše, co mi na očích vidí. Zatím co Holly pracuje za pamlsky, Capri je ten pravý míčkofil. Věnujeme se spolu – agility, trikům, dogtrekingu a chceme začít s dogfrisbee.

Terez a Katie

Katie je divoká australačka s velkým srdcem. Miluje dlouhé procházky, vysokou trávu a dovádění v blátě. Ale samozřejmě ze všeho nejraději má drbání od páníčků.